Draadhaardag 2018 - De KCM | foto: Ilse Brooijmans (c)

Zaterdag 16 juni 2018 was de jaarlijkse draadhaardag. Het was een geslaagde dag met goed weer en veel draadharen!
Met volledige uitslag van de Kampioenschapsclubmatch!

In de ochtend deden verschillende jonge draadharen mee van 3 maanden tot 2 jaar. Ze maakten kennis met verschillende onderdelen van veldwerk, apporteren en zweetwerk. Na de algemene ledenvergadering volgde de clubmatch, maar liefst 60 draadharen deden mee. De keuringen geschieden onder de Reglementen van de Raad van Beheer op Kynologisch Gebied in Nederland. In ring 1 werden de reuen gekeurd door Mevr. Daisy Toorré-Boen en in ring 2 werden de teven gekeurd door Mevr. Norma Ellis. Iedereen kreeg aan het eind van de dag een mooi keuringsrapport mee en de beste reu en teef van de clubmatch werden gekozen:

  • BOB en Beste Reu is geworden Quadro van de Wissenbos van Nick Desot
  • Beste Teef is geworden Cara v.d. Blutbüchen van Sandra de Vries.

Foto's van deze dag (door Ilse Brooijmans en Sonja Begheyn) staan hier (klik) in het VVDD Fotoboek.

 KCM 2018

De klasse-indeling tijdens de kampioenschapsclubmatch was als volgt;

  • Babyklasse tot 6 maanden
  • Puppyklasse vanaf 6 tot 9 maanden
  • Openklasse vanaf 15 maanden
  • Jeugdklasse vanaf 9 tot 18 maanden
  • Jonge hondenklasse vanaf 15 tot 24 maanden
  • Veteranenklasse vanaf 8 jaar
  • Fokkersklasse vanaf 9 maanden
  • Kampioensklasse vanaf 15 maanden

De kwalificatie, eventuele plaatsing, titel of afwezigheid (ABS) staan direct achter de geboortedatum van de hond

Uitslagen Reuen 

1A BABYKLASSE REUEN

1 Pjotr 22-02-2018 1e VB

N.H.S.B. 3112682

V: Lex vom Steinacker

M: Davitah v.d. Krammer

F: M.J. Essenburg

E: H. Almekinders

  

2 Olaf 22-02-2018 2e VB

N.H.S.B. 3112684

V: Lex vom Steinacker

M: Davitah v.d. Krammer

F: M.J. Essenburg

E: P. Loos

 

2A PUPPYKLASSE REUEN

3 Plato v.d. Tuindershof 23-11-2017 1e VB

N.H.S.B. 3104098

V: Otto vom Falkenberg

M: Canis Fortuna Zadra

F: S.C. Verheugt-Meijer

E: A.M. Fresacher

 

4 Athos v. Meckelhof 06-10-2017 2e B

N.H.S.B. 3099126

V: Gallo vom Jura-Grund

M: Quelle vom Schaar

F: Y.M.J. Pouwels

E: M.J. van Dijk

 

3A JEUGDKLASSE REUEN

5 Quadro van de Wissenbos 06-05-2017 1e U CAC BOB

BE/RSH1254503

V: Hero vom Bründlfeld

M: Conny vom Schlattjäger

F: F. Bourmanne

E: N. Desot

 

6 Mylo 30-05-2017 ZG

N.H.S.B. 3084723

V: Bass van Pollefers

M: Kyra

F: B. Elshof

E: I. Hoefnagels & I. Brooijmans

  

7 Fiete III v.d. Dachswiese 10-03-2017 ABS

N.H.S.B. 3088326 (imp. DE)

V: Lille Skovbo’s Jack

M: Wilja II v.d. Dachswiese

F: W.S. Steffens

E: R. Dekker

 

8 Hoshi 30-05-2017 ZG

N.H.S.B. 3084724

V: Bass van Pollefers

M: Kyra

F: B. Elshof

E: L. Neefs

 

9 Qwando vom Napoleandamm 17-01-2017 ZG

N.H.S.B. 3086893 (Imp DE)

V: Kastor vom Sprakeler Holz

M: Imbra vom Napoleandamm

F: Th. Bunker

E: R. Blom

  

10 Kay vom Vinxtbachtal 27-06-2017 2e U

N.H.S.B. 3108878 (Imp DE)

V: Lord II vom Birkengrund

M: Biene vom Vinxtbachtal

F: W. Kittel

E: J.T.M.C. Knaapen-Henskens

 

11 Quercus Olaf van Luighem 25-08-2017 ZG

LOSH 1258200

V: Kasper van Luighem

M: Pia van de Wissenbos

F: N. Desot

E: P.B. Spruytte

 

12 Ed von Dinghof 18-02-2017 4e U

N.H.S.B. 3115552 (Imp DE)

V: Havas von Hechtsgraben

M: Donna van Dinghof

F: J. Eberl

E: W. Meulenbelt

 

13 Nimrod v.d. Tuindershof 24-07-2017 U

N.H.S.B. 3091886

V: Otto vom Falkenberg

M: Zahra v.d. Tuindershof

F: S.C. Verheugt-Meijer

E: J. Penders

 

14 Clemens vom Erthaler Forst 01-04-2017 3e U

N.H.S.B. 3111684 (Imp. DE)

V: Nando vom Düwelsbarg

M: Alma vom Erthaler Forst

F: A. Heilmann

E: J. de Haan

 

15 Toeska 10-06-2017 ZG

N.H.S.B. 3086198

V: Valko vom Ostetal

M: Ayla vom Friedenstal

F: A.W. v.d. Lee

E: H.J.G.B. Ruijpers

 

 

4A JONGE-HONDENKLASSE REUEN

16 Jochem 24-11-2016 ABS

N.H.S.B. 3065227

V: Lex vom Steinacker

M: Davitah v.d. Krammer

F: M.J. Essenburg

E: R. v.den Berg

 

17 Lille Skovbo’s Louie 06-12-2016 1e ZG

N.H.S.B. 3087542 (Imp. Den.)

V: Dagobert vom Staudenjager

M: Lille Skovbo’s Elina

F: J. Callesen

E: T. Bos-Nieboer

 

5A OPENKLASSE REUEN

18 Digby vom Hexenweg 09-06-2016 4e U

N.H.S.B. 3061447 (Imp DE)

V: Ed vom Hochwald

M: Amsel vom Hexenweg

F: L. Meyer

E: H. Verhoeven

 

19 Sahansuon Reissumies 02-05-2016 3e U

N.H.S.B. 3054294 (Imp. Fin.)

V: Ferhill’s Oaccas

M: Artemis Rosa van Jakribox

F: F. Rantanen

E: D.D. Stroot

 

20 Finn vom Auental 26-02-2014 2e U

N.H.S.B. 2985019 (Imp DE)

V: Feldmann II vom Liether-Moor

M: Finja II v.d. Dachswiese

F: R. Feldmann

E: W.M. Kippersluis

 

21 Cors 25-07-2015 ZG

N.H.S.B. 3016681

V: Ferro vom Bründlfeld

M: Evita v.d. Bemmeraue

F: J.K.D.H.M. Griffioen

E: J.W. Lubbers

 

22 Tika 12-03-2016 1e U

N.H.S.B. 3036550

V: Katholts G. Dutch

M: Stella Artois v.d. Josephina’s Hoeve

F: K. Prins

E: A. Nijboer

 

23 Yak vom Fuchsberg 30-12-2014 ZG

N.H.S.B. 227216 (Imp DE)

V: Ferro vom Bründlfeld

M: Jule vom Fuchsberg

F: F. Clemens

E: S. Haesendonckx

 

7A KAMPIOENSKLASSE REUEN

24 Charmer v.d Tuindershof 15-01-2015 1e U Res CAC

N.H.S.B. 2910713

V: Ivan II vom Liether-Moor

M: Imme v.d. Tuindershof

F: S.C. Verheugt-Meijer

E: N. Johnston

 

9A GEBRUIKSHONDENKLASSE REUEN

25 Mandor v.d. Bruggenhoek 26-06-2016 2e U

N.H.S.B. 3049338

V: Langs de Beek Garros

M: Zoë v.d. Bruggenhoek

F: W. ten Brinke

E: S.M.F.R. Begheyn

 

26 Kastor v.d. Tuindershof 28-04-2016 1e U

N.H.S.B. 3042920

V: Astor IV v.d. Lönsbirke

M: Canis Fortuna Zadra 

F: S.C. Verheugt-Meijer

E: J.W. Walison

 

Uitslagen Teven 

1B BABYKLASSE TEVEN

27 Nova 22-02-2018 1e VB

N.H.S.B. 3112691

V: Lex vom Steinacker

M: Davitah v.d. Krammer

F: M.J. Essenburg

E: G.J. Korteweg

 

28 Liza 22-02-2018 2e VB

N.H.S.B. 3112687

V: Lex vom Steinacker

M: Davitah v.d. Krammer

F: M.J. Essenburg

E: R. Onderwater

 

2B PUPPYKLASSE TEVEN

29 Angel van Meckelhof 06-10-2017 1e VB

N.H.S.B. 3099134

V: Gallo vom Jura Grund

M: Quelle vom Schaar

F: Y.M.J. Pouwels

E: A.A. Bakker

 

30 Amy van Meckelhof 06-10-2017 3e B

N.H.S.B. 3099133

V: Gallo vom Jura Grund

M: Quelle vom Schaar

F: Y.M.J. Pouwels

E: A. Rewinkel

 

31 Ayla van Meckelhof 06-10-2017 ABS

N.H.S.B. 3099135

V: Gallo vom Jura Grund

M: Quelle vom Schaar

F: Y.M.J. Pouwels

E: G. ter Haar

 

32 Anni van Meckelhof 06-10-2017 B

N.H.S.B. 3099127

V: Gallo vom Jura Grund

M: Quelle vom Schaar

F: Y.M.J. Pouwels

E: W. Wilmink

 

33 Alin van Meckelhof 06-10-2017 2e VB

N.H.S.B. 3099136

V: Gallo vom Jura Grund

M: Quelle vom Schaar

F: Y.M.J. Pouwels

E: M. Ebberink

 

34 Duck v.d. Tuindershof 23-11-2017 4e B

N.H.S.B. 3104104

V: Otto vom Falkenberg

M: Canis Fortuna Zadra

F: S.C. Verheugt-Meijer

E: R. Rust

 

35 Bo 24-10-2017 B

N.H.S.B. 3101170

V: Ricky v.d. Bosvliet

M: Pepper

F: K. van der Steen

E: A.B.M. Hansté

 

3B JEUGDKLASSE TEVEN

36 Nehra v.d. Tuindershof 24-07-2017 4e ZG

N.H.S.B. 3091869

V: Otto vom Falkenberg

M: Zahra v.d. Tuindershof

F: S.C. Verheugt-Meijer

E: A.J.M. Hendriks

 

37 Emmy 30-05-2017 ABS

N.H.S.B. 3084734

V: Bass van Pollefers

M: Kyra

F: B. Elshof

E: J.G. Veldhuijzen

 

38 Joy 30-05-2017 G

N.H.S.B. 3084730

V: Bass van Pollefers

M: Kyra

F: B. Elshof

E: A. Schuckink Kool

 

 

39 Donja 30-05-2017 ZG

N.H.S.B. 3084727

V: Bass van Pollefers

M: Kyra

F: B. Elshof

E: J. Ketelaar

 

40 Anna 30-05-2017 G

N.H.S.B. 3084728

V: Bass van Pollefers

M: Kyra

F: B. Elshof

E: G. van Soest

 

41 Lady 30-05-2017 3e U

N.H.S.B. 3084732

V: Bass van Pollefers

M: Kyra

F: B. Elshof

E: B. Elshof

 

42 Naná delle Terre del Sud 12-05-2017 1e U

N.H.S.B. 3108835 (Imp. It.)

V: Boris

M: Saxa della Mimosa di Krieg

F: F. Tornello

E: J. Smith

 

43 Gonda IV vom Böckenhagen 18-02-2017 G

N.H.S.B. 233461 (Imp. DE)

V: Igor vom Kellerwald

M: Yara II vom Böckenhagen

F: A. Kohues

E: J. Dormans

 

44 Quina van de Wissenbos 06-05-2017 2e U

BE/RSH1264260 (imp DE)

V: Hero vom Bründlfeld

M: Conny vom Schlättjäger

F: F. Bourmanne

E: N. & Y. Desot

 

4B JONGE-HONDENKLASSE TEVEN

45 Lola 24-11-2016 3e ZG

N.H.S.B. 3065233

V: Lex vom Steinacker

M: Davitah v.d. Krammer

F: M.J. Essenburg

E: E. Kroep

 

46 Roosje 24-11-2016 4e G

N.H.S.B. 3065235

V: Lex vom Steinacker

M: Davitah v.d. Krammer

F: M.J. Essenburg

E: J.C. Degeling

 

47 Canis Fortuna Hadra 15-08-2016 1e U

PKR.VII-16036 (Imp. Polen)

V: Gismo v.d. Hagenmühle

M: Victoria v.d. Tuindershof

F: W. & M. Rosa

E: N. Johnston

 

48 Amy v.d. Brokkenboer 18-12-2016 G

N.H.S.B. 3067289

V: Basco

M: Diana v. Pollefers

F: F. Merckx

E: F. Schoel

 

49 Osta v.d. Hagemühle 26-11-2016 2e ZG

VDD in afwachting

V: Droll vom Taubmoos

M: Halva v.d. Hagemühle

F: W. Goslar

E: W. Goslar

 

5B OPENKLASSE TEVEN

50 Vroni II vom Spranger-Forst 05-08-2015 G

N.H.S.B. 3025877 (Imp DE)

V: Hero vom Bründlfeld

M: Lava II vom Spranger-Forst

F: H. Hellwinkel

E: K.J. Sibbinga Mulder-Braam

 

51 Ostra Nouck d’Ayliardo 01-04-2015 ZG

N.H.S.B. 3036985

V: Hero vom Bründlfeld

M: Kardhu d’Ayliardo

F: H. Kuijpers

E: L.F.S. Bassa

 

52 Erin v.d. Veedokter 21-05-2016 2e U

N.H.S.B. 3045453

V: Valko vom Ostetal

M: Foske

F: R.J. Neutel

E: R.J. Neutel

 

53 Kelsy v.d. Tuindershof 28-04-2016 G

N.H.S.B. 3042928

V: Astor IV v.d. Lönsbirke

M: Canis Fortuna Zadra

F: S.C. Verheugt-Meijer

E: H. van Huet

 

54 Kimm v.d. Tuindershof 28-04-2016 3e U

N.H.S.B. 3042924

V: Astor IV v.d. Lönsbirke

M: Canis Fortuna Zadra

F: S.C. Verheugt-Meijer

E: R. Rust

 

55 Cara v.d. Blutbüchen 04-06-2016 1e U CAC

N.H.S.B. 2983491 (Imp DE)

V: Ralf III del Zeffiro

M: Asta vom Vinxtbachtal

F: S. Grey

E: S. de Vries

 

56 Alma v.d. Waterfohr 09-06-2015 4e U

N.H.S.B. 3034823 (Imp DE)

V: Falco ll v.d. Dachswiese

M: Ulme vom Benningshof

F: M. Borgert

E: J.H. Mol

 

6B FOKKERSKLASSE TEVEN

57 Kate v.d. Tuindershof 28-04-2016 2e U

N.H.S.B. 3042926

V: Astor IV v.d. Lönsbirke

M:Canis Fortuna Zadra

F: S.C. Verheugt-Meijer

E: S.C. Verheugt-Meijer

 

58 Enjoy 19-05-2017 1e U

N.H.S.B. 3083637

V: Lord II vom Birkengrund

M: Chief

F: P. de Wit

E: P. de Wit

 

7B KAMPIOENSKLASSE TEVEN

59 Gaudi v.d. Tuindershof 02-12-2014 1e U Res CAC

N.H.S.B. 2987698

V: Gismo v.d. Hagemühle

M: Velvet v.d. Tuindershof

F: S.C. Verheugt-Meijer

E: L.M.E. Verheugt

 

60 Zahra v.d. Tuindershof 28-03-2012 2e U

N.H.S.B. 2875758

V: Eiko III v.d. Wissower Klinken

M: Imme v.d. Tuindershof

F: S.C. Verheugt-Meijer

E: J.W. Walison

 

8B VETERANENKLASSE TEVEN

61 Imme v.d. Tuindershof 04-03-2006 1e U

N.H.S.B. 2598172

V: Xanto III v.d. Lönsbirke

M: Aevita v.d. Tuindershof

F: S.C. Verheugt-Meijer

E: M.J.Walison

 

62 Genni vom Minettthal 02-12-2009 ABS

N.H.S.B. 2809060 (Imp. Lux)

V: Xanto III v.d. Lönsbirke

M: Cilla II vom Breitenthal 

F: Y. Thiltgen

E: S.C. Verheugt-Meijer

 

9B GEBRUIKSHONDENKLASSE TEVEN

63 Canis Fortuna Zadra 10-11-2013

N.H.S.B.2964547 (Imp. Polen)

V: Gismo v.d. Hagemühle

M: Victoria v.d. Tuindershof

F: W. & M. Rosa

E: S.C. Verheugt-Meijer